Pracovněprávní nároky: Prodloužení zkušební doby

Zkušební lhůta

Dobry den , do prace sem nastoupil 4.1.2017 prosel sem zlusebni dobou ale bohuzel sem prodelal uraz a byl mesic a pul na neschopence . Byla mi prodlouzena zkusebni doba o prave zmineny mesic a pul. Muj dotaz pokud mi po vyprseni prodlouzene zkusebni doby vedouci prodlouzil smlouvu na rok konci mi pracovni smlouva 4.1.2018 nebo se mi pracovni smlouva prodluzuje i o ten mesic a pul ? Zajima me to z toho duvodu ze mi vedouci sdelil ze mi pristi rok smlouvu neprodlouzi a dale pro me nema ve firme misto. Dekuji za odpoved

Dobrý den,

pracovní poměr sjednaný na dobu určitou končí vždy uplynutím sjednané doby. Máte-li uzavřenou pracovní smlouvu do 4. 1. 2018, skončí Váš pracovní poměr k tomuto datu. K žádnému prodloužení o měsíc a půl nedojde.