Ostatní: Promlčecí doba poplatku

Dluh

Dobrý den, 3.5.2017 jsem zapomněl odvézt svoje auto před čištěním ulice. Při čištění bylo auto přemístěno a vráceno zpět. Na autě bylo oznámení, že možná bude vymáhán poplatek za technický úkon. 19.7.2017 jsem poštou dostal výzvu k úhradě dlužné částky 1300 Kč, stanovenou dle nařízení Rady hl. m. Prahy ze dne 12.3.2013. Není už poplatek promlčen ? Ve vyhlášce promlčení není. Výzva je od Správy služeb h. m. Prahy, odbor ekonomiky, Kundratka 19, Praha 8, Dvořáková, tel. 222027123, č.j. 618533. Děkuji Vám. Václav Bicek

Dobrý den,

zánik nároku z pokuty za přestupek nastává nejdříve za 1 rok.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní