Realitní kanceláře: Promlčecí lhůta u nevráceného rezervačního poplatku

Vrácení rezervačního poplatku

Dobry den, take mame spatnou zkusenost s koupi rodineho domu. Je to jiz nekolit let. Tenkrat to byl rezervacni poplatek 90tis. Jaka je promlceci lhuta v techto pripadech? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, v těchto případech je obecně promlčecí lhůta 3 roky. Jestliže se Váš případ stal v průběhu posledních 3 let, neváhejte se na nás obrátit. S bojem proti nepoctivým realitním kancelářím máme bohaté zkušenosti a rádi Vám s vymožením rezervačního poplatku pomůžeme. Případ můžete případně zadat zde ZADAT PŘÍPAD. Posouzení je nezávazní a zdarma.