Pojišťovny: Promlčecí lhůta u úrazu

Odškodnění za úraz

Dobrý den,2001 mě narazila pani s autem.Mela jsem rozdrcené rameno a už jsem prodělala 5 operací. Naposledy jsem čerpadla z jejiho pojištění vozidla v roce 2014. Teď mě čeká endoproteza mám nárok na odškodnění?Děkuji Holečkova

Dobrý den,

v případě ublížení na zdraví máte nárok na náhradu škody a to v peněžité podobě za bolestné, účelně vynaložené náklady spojené s léčbou, případně ztížení společenského uplatnění.

Pokud se setkáte s problémy při vymáhání svého nároku, nejvhodnější by bylo zadat Váš případ k nám, aby právníci posoudili případný nárok podle doložených podkladů.