Zdraví: Promlčení nároku na odškodnění

Pochybení lékaře

V roce 2011 jsem podala tr.oznámení na lékaře,soudní znalec naznal,že lékař pochybyl.Mohu žádat nemocnici o odškodnění? A do jaké doby,není-li již pozdě.....? Děkuji

Dobrý den,

z Vašeho krátkého příspěvku bohužel nedokáži posoudit, o co ve Vašem případu jde. Nemocnici žádat o odškodnění skutečně můžete, avšak vzhledem k tomu, že k nějakému pochybení pravděpodobně došlo už v roce 2011, bude Váš nárok pravděpodobně již promlčen.

Zpět do Zdraví