Pracovněprávní nároky: Proplacení nevyčerpané dovolené po PN

Dovolená Pracovní neschopnost

Dobry den jsem ve výpovědní lhůtě ktera mi končí 30.6. Ale jsem v pracovni neschopence. Zbyva mi jeste 10 dni dovolene chci se zeptat jestli mi to zamestnavatel proplati ihned po skonceni vypovedni lhuty a nebo az jak ukoncim neschopenku dekuji za odpověď.

Dobrý den,

proplacení zbylé dovolené by mělo proběhnout v nejbližším vyúčtovacím období, tj. bez ohledu na skončení pracovní neschopnosti.

S pozdravem,