Pojišťovny: Proplacení pojistky za období nemocenské

Krácení pojistného plnění u úrazu

Dobrý den,stal se mi úraz paty.Spadl jsem z žebříku a narazil si patu.Pop pár dnech se mi udělal na dané noze trobon a celkově se nemocenská protáhla na víc jak 90 dní. Z pojistky,kde mám denní odškodnění 500,- na den mi bylo zaplaceno pouze 30 dní s vysvětlením,že je to částka za léčbu paty a na trombon se to nevztahuje.Veškerá léčba byla ve zdravotnickém zařízení (nemocnice) nebo doma . Mám nárok na zaplacení veškerých dní,co jsem měl nemocenskou? Pokud bude třeba,pošlu veškeré zprávy,co mám z nemocnice. S pozdravem Hoško Libor

Dobrý den,

z Vámi uvedeného vyplývá, že nárok na odškodnění máte. Neváhejte zadat případ do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz a my Vám s vymáháním nároku pomůžeme.