Pracovněprávní nároky: Proplacení výpisu z lék. dokumentace zaměstnavatelem

Lékařská prohlídka

Proplácí zaměstnavatel kromě poplatku za vstupní prohlídku také výpis z lékařské dokumentace, kterou zaměstnanec potřebuje ke vstupní prohlídce u závodního lékaře? Děkuji.

Dobrý den,

bude-li uzavřen po prohlídce pracovněprávní vztah, náklady na vstupní prohlídkuplatízaměstnavatel vždy. Dohoda o proplacení prohlídky je tak nově možná pouze při neuzavření pracovněprávního vztahu.

S pozdravem

Vašenároky.cz