Pracovněprávní nároky: Náhrada mzdy ve státní svátek

Náhrada mzdy

Dobrý den, pracuji v nepřetržitèm provozu. 17.11. jsem měla denní směnu(6:00-18:00). Bohužel jsem musela se synem do nemocnice na pohotovost. Řádně jsem odevzdala propustku, ale ve výplatní pásce jsem zjistila, že mi ji neproplatili. Jak je to s propustkou ve státní svátek? Děkuji

Dobrý den,

jelikož jste v uvedenou dobu měla naplánovanou směnu, kterou jste nemohla vykonat z důvodu jiné důležité osobní překážky v práci, měla by Vám náležet náhrada mzdy nehledě na to, že směna připadla na 17. 11.