Ostatní: Provozování činnosti bez oprávnění

Ostatní

Dobrý den, zjistil jsem, že jeden můj znamý, který pro mě občas pracuje si nechal vyrobit razítko s mým jménem a všemi dalšími údaji a používá ho když vydává faktury na práci, kterou také sám inkasuje ( sám nemá potřebné živ. oprávnění). Prosím o radu jak mám postupovat děkuji

Dobrý den,

pokud váš známý provozuje činnost, aniž by k ní měl potřebné živnostenské oprávnění, pak se dopouští přestupku podle živnostenského zákona, a můžete tedy tomuto úřadu podat podnět, aby provedl příslušnou kontrolu.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní