Ostatní: Půjčka od zaměstnavatele

Ostatní

Dobrý den.Chtěla jsem Vás požádat o radu.Před 10 lete jsem pracovala v Praze 2005-2006 jsem byla na r.těhotenství.Ted roce 2016 mi přišel od policie dopis k vysvětlení,že jsem si od zaměstnavatele vzala půjčku na rekreaci o které vůbec nevím a ani by mne nepustili když jsem dávala výpověd v roce 2009.Je to 10 let a nejsem si vědoma,že jsem si nějakou půjčku brala.Co jsem kdy využila je dětský tábor,půjčka od FKSP kterou jsem musela při ukončení pracovní v.doplatit jinak by mne nepustily.Chtěla jsem se zeptat,to zjistili všechno až po 10 let?Nebo je to nějaký podvod.Co mám dělat a na co mám právo si ztěžovat.Děkuji za pochopení s pozdravem Věra

Dobrý den, bohužel bez podrobnějšího posouzení případu nejsme schopni zhodnotit, zda půjčku splatit musíte nebo nikoliv. Poradíme Vám podat vysvětlení, že jste všechny půjčky již zaplatila a že požadujete vysvětlení od protistrany, o kterou půjčku se dle jejich mínění jedná. Pokud se na základě toho budete domnívat, že protistrana nemá na zaplacení půjčky nárok, můžete se na nás znovu obrátit. Rádi se na případ podíváme blíže. Pozor však, aby požadování peněz za půjčku nebylo oprávněné. V takovém případě by Vám v případě jejího nesplacení mohla hrozit i exekuce. Jak však již píšeme výše, bohužel bez podobnějšího posouzení případu nejsme schopni určit, na co máte právo.

Zpět do Ostatní