Realitní kanceláře: Realitka odmítá vrátit zálohu

Pochybení realitní kanceláře

Dobrý den. Chtěli jsme s manželkou koupit zahrádku přes realitku MaM .Složily jsme zálohu 45 000 kč Podepsaly jsme SMLOUVU O PODMÍNKÁCH KOUPĚ NEMOVITOSTI A POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB která skončila 3.4.2018. .Jelikož realitka nedodržela smlouvu odstoupily jsme emailem dne 8.4.2018 od smlouvy a požadujeme vrátit zálohu. Realitka nám říká že nemáme nárok na zálohu dostat zpět. Děkuji za odpověd s Pozdravem Z.Fůs

Dobrý den,

Váš případ nelze řádně posoudit, neboť nemáme předmětnou smlouvu k dispozici a bez této smlouvy nejsme schopni podat kvalifikovanou radu.

Pokud se domníváte, že Vám realitní kancelář neoprávněně zadržuje zálohu, neváhejte se na nás s případným vymáháním nároku obrátit a zadat nám případ k posouzení zde →https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

Společnost Vaše nároky.cz se touto problematikou přímo zabývá.

S pozdravem,