Reklamace/e-shopy: Reklamace auta

Reklamace vozidla z autobazaru

Dobry den, v březnu jsem kupoval Octavii 2 v největším českém autbazaru, auto bylo v pořádku při prodeji. Samozřejmě i v servisu na kontrole v pořádku, až na přední silentbloky, ty staly 2000kc, ale tak to jsou věci, který odcházejí. Po 5 měsících užívaní vozu, tedy měsíc před koncem záruky z autobazaru, přeskočil rozvodový řetěz (je to Octavia tsi, výměna rozvodu odpadá, ale doporučena je ve 240tis,ja mam 130tis) vyjádřeni v autorizovaném servisu oprava cca.100tis Kč, Reklamaci sem podal, čekám na vyjádřeni, ale co čtu na internetu, tak takový vady zamítají. Budu mít nějakou naději, když bude reklamace zamítnuta ? díky

Dobrý den, bohužel neznáme přesně podrobnosti, které se týkají závady, která se na Vašem vozidle objevila. Pokud se však závada objevila do 6 měsíců od koupě a vy jste o ní nebyl při koupi nijak seznamem, ani na ni předem upozorněn, měl by při zamítnutí autobazar dokázat, že jste závadu způsobil špatným užívání vozidla.

Pokud Vám tedy autobazar reklamaci zamítne, můžete zkusit předat případ naší společnosti. S více informaci budeme schopni říci, zda bylo zamítnutí reklamace oprávněné, či nikoliv.

Posouzení případu je u nás zcela zdarma. Zadat jej můžete zde: POSOUZENÍ PŘÍPADU ZDARMA