Reklamace/e-shopy: Reklamace auta z bazaru

Reklamace automobilu

Dobrý den . Koupily jsme auto v autobazaru koncem ledna 2018. Po ujetí cca 4000km nám odešlo turbo a přeskočil rozvodový řetěz.. V bazaru nám řekly že je to běžným opotřebením a že jsme si auto dukladně prohlédly. Dá se stím prosím něco dělat? S pozdravem ADAM

Dobrý den,

Autobazar by měl odpovídat za automobil po dobu půl roku. Samozřejmě vždy záleží na konkrétní situaci. Pokud budete mít zájem, rádi Vám s případem pomůžeme. Stačí zadat případ zde.