Reklamace/e-shopy: Reklamace automobilu a nedodržení lhůty

Reklamace automobilu Nedodržení reklamační lhůty

Dobrý den, před dvěma měsíci jsem koupil vůz který jsem následně odvezl do servisu kde diagnostika zjistila 4 chyby. Následně jsme odvezli vůz k prodejci ( malý autobazar) a dohodli se na datu odstavení vozidla na opravu, jelikož peníze vrátit nechtěli a trvali na nároku opravy vozu do 30 dní. Tato lhůta uplynula a auto není opraveno, mohu tedy trvat na odstoupení od smlouvy a vyplacení peněz? Pokud ano do kdy mi musí vrátit peníze?

Dobrý den,

pokud Vám auto neopravili do 30 dnů, pak ano, můžete odstoupit od smlouvy. Peníze by měl prodejce vrátit do 14 dnů od doručení odstoupení.

S pozdravem,