Reklamace/e-shopy: Reklamace autorádia

Reklamace

Dobrý den. Po necelém měsíci mě přestalo fungovat autorádio, ale jelikož se zabudovalo a na vyndání bych musela počkat v autoservisu cca měsíc a půl mohu nějak řešit tuto reklamaci již na prodejně ? Můžete poradit jak postupovat ? Děkuji

Vážená paní,

V případě reklamace je třeba reklamovanou věc odevzdat prodejci, aby mohl zhodnotit, jestli k poškození nebo vadě nedošlo špatným použitím, popř. zapojením přístroje. Je tedy nutné autorádio vymontovat.

S pozdravem,

Vaše nároky