Reklamace dovolené: reklamace dovolené změny hotelu

Změna hotelu

Dobrý den. CK nás po přiletu do destinace ubytovala na první den v jiném hotelu obdobé kategorie a služeb s přepravou tam a zpět do hotelu smluveného. Další dny již byly o.k. ve smluveném hotelu. Lze považovat slevu 5% z ceny zájezu za přiměřenou. Děkuji za názor.

Dobrý den,

jelikož neznáme bližší informace o Vašem zájezdu, tak Vám bohužel nejsem schopni sdělit, zda je 5% sleva přiměřená. Pokud se však domníváte, že máte nárok na slevu vyšší, tak tuto slevu žádejte po cestovní kanceláři a to ideálně s přiložením důkazů, které Vaše tvrzení podporují.

V případě, že byste byli po celou dobu dovolené ubytováni v jiném hotelu, mohli by se naši právníci na Váš případ podívat blíže.