Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Nedodání zaplaceného zboží

19.6.2017 - Dobry den , pres aplikaci Let go jsem si od jedne slecny koupila saty, penize …

Nedodání objednaného zboží

Prodávající přestal komunikovat

29.6.2017 - Dobrý den Přítelkyně našla na vebove stránce sbazar inzerat na mobilní …

Nedodání objednaného zboží

Nedodání objednané skříně včas

24.5.2017 - Dobry den. Mame objednanou skřín od 19 .3.2017 a zaloha zaplacena 2000.Termin …

Nedodání objednaného zboží

Zaplacená záloha za nedodané zboží

5.5.2017 - Dobrý den, 22.3. jsem objednala a následně zaplatila komodu u MT nábytku. …

Nedodání objednaného zboží

Rezervace zboží

29.11.2016 - Dobrý den, rád bych se na Vás obrátil s dotazem. Začátkem června …

Nedodání objednaného zboží

Nedodání správného zboží

17.10.2016 - Dobrý den. 24.5. 2106 jsem koupil na intern. www.zeleznicni-modelarstvi.cz E…

Nedodání objednaného zboží

Podvodný eshop

9.6.2016 - Dobrý den,poslal jsem zálohu na tv a když mi nic nepřišlo začal jsem pátrat kam …

Nedodání objednaného zboží

11.6.2015 - Dobrý den. Dne 21.5.2015 jsem provedla objednávku u společnosti ....... …

Nedodání objednaného zboží