Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Odstoupení od smlouvy pro nedodržení 30 denní lhůty

27.3.2018 - Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. V létě 2017 koupil manžel baterii do skútru a …

Nedodržení reklamační lhůty

Reklamace automobilu a nedodržení lhůty

13.3.2018 - Dobrý den, před dvěma měsíci jsem koupil vůz který jsem následně odvezl do …

Reklamace automobilu Nedodržení reklamační lhůty

Nevyřízená reklamace kuchyňské linky

11.1.2017 - Dobrý den potřeboval bych poradit. V srpnu jsem zakoupil kuchyňskou linku a …

Nedodržení reklamační lhůty

Nedodržení 30 denní reklamační lhůty

8.11.2016 - Dobrý den, sušičku jsem zakoupila 18.2.2013 s prodlouženou zárukou do roku …

Nedodržení reklamační lhůty

Reklamační lhůta 60 dní

15.5.2015 - Dobrý den,dne 20.9.2013 jsem si u prodejce zakoupila mobilní telefon Nokia …

Nedodržení reklamační lhůty

Reklamace do 30 dní

16.2.2016 - Dobrý den,dal jsem na reklamaci tablet a dnes je to 30 dní a nikdo se neozval,m…

Nedodržení reklamační lhůty

Reklamace telefonu

1.10.2015 - Dobrý den potřebuji poradit koupila jsem si u společnosti V... na splátky …

Nedodržení reklamační lhůty