Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Odstoupení od smlouvy uzavřené po telefonu

21.2.2017 - Dobrý den,dne 13.02.2017 jsem telefonicky uzavřel smlouvu na dobu určitou s …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Odmítnutí odstoupení kvůli zboží na míru

11.1.2017 - Dobry den koupila ,jsem si pohovku na eshopu.cz .Když mi přivezli hned druhý …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Smlouva uzavřená po telefonu

17.10.2016 - jak lze ustoupit od smlouvy uzavřené po telefonu, když firma úmyslně telefon …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Odstoupení od smlouvy, koupě polštáře

23.8.2016 - Dobrý den, podlehla jsem nátlaku a koupila jsem si před obchodem OBI masážní …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Odstoupení od objednané služby

10.8.2016 - Dobrý večer. Chtěla jsem poprosit o radu. Dnes jsem se zaregistrovala na …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Odstoupení od smlouvy po telefonu

16.7.2015 - Dobrý den, moje mamka (70let) se nechala tzv. ukecat od pracovnice telefonní …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

vrácení zboží z eshopu

31.7.2015 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak mám postupovat v případě, kdy jsem přes …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

28.8.2015 - Dobrý den,14.7.jsem si objednal na stránkách-L.... . katalog zprostředkovatelů …

Odstoupení od smlouvy do 14 dní