Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Musím platiti odtah auta při reklamaci?

13.12.2018 - Dobrý den, koupila jsem auto z autobazaru. Ford Mondeo, 5 let. Byla provedena …

Reklamace Reklamace automobilu

Reklamace ventilu u automobilu

7.12.2018 - Hezky vecer, v srpnu 2017 mi servis v aute vymenil vadny EGR ventil. Po 15 …

Reklamace Reklamace automobilu

Od kterého data běží reklamační lhůta 30 dnů?

5.12.2018 - Od ktereho data běži reklamacní lhůta 30 dnu. Oznamil jsem prodejci mailem, on …

Reklamace

Odmítli mi vrátit peníze

4.12.2018 - Dobrý den, koupila jsem si v prodejně nábytku konferenční stolek, ale po …

Reklamace zboží Reklamace

Reklamace tepelného čerpadla

22.11.2018 - Dobrý den.V červnu 2017 nám bylo namontováno tepelné čerpadlo.Ještě než bylo …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

30-denní lhůta na vyřízení reklamace

5.11.2018 - Dobrý den, koupili jsme si rohový stůl a po rozbalení jsme zjistili, že horní …

Reklamace Reklamace zboží

Opakovaná reklamace telefonu

1.11.2018 - Dobrý den. měla bych dotaz,dávala jsem telefon 2* na opravu poprvé to moc …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

Reklamace přesáhla 30 dní

1.11.2018 - Dobrý den, chci se zeptat jak je u odstoupení od smlouvy z důvodu reklamace …

Reklamace zboží Reklamace Odstoupení od smlouvy

Nepřesné informace v kupní smlouvě automobilu

1.11.2018 - Dobrý den koupil jsem auto a v kupní smlouvě bylo psáno 276tis,potom mi odešlo …

Reklamace automobilu Reklamace Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

1.11.2018 - Přeji hezký den, zakoupila jsem vozidlo z dovozu (Ford Fiesta -2009) od …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace automobilu

Reklamace kopaček

1.11.2018 - V A... mi byla uznána reklamace kopaček. Při sepisování reklamace jsem ale …

Reklamace Reklamace zboží

Skrytá vada automobilu

19.10.2018 - Dobry den, koupil jsen auto na inzerat. Prodavajici mi tvrdil, že s auta unika …

Reklamace automobilu Reklamace

Po výměně automobilů nastala chyba s řídící jednotkou

18.10.2018 - zdravím asi před 2 měsíci jsem kupoval nové auto a protiúčtem jsem dal své …

Reklamace automobilu Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy po výměně vařiče

18.10.2018 - Reklamoval jsem vařič (první reklamace), poslali mi nový (kamenná prodejna), ne …

Reklamace Odstoupení od smlouvy

Reklamace nefunkčního čističe

18.10.2018 - Dobrý den, zakoupila jsem čistič na mastné povrchy, protože na videu okamžitě …

Reklamace Reklamace zboží

Skrytá vada automobilu

16.10.2018 - Dobrý den, mám dotaz ohledně možné reklamace automobilu. Koupil jsem automobil …

Ostatní Reklamace Reklamace automobilu

Náhrada za vadu automobilu od prodejce

16.10.2018 - Dobrý den, potřebovala bych prosim poradit. Koupila jsem Passata b6 r.v. 2006. …

Ostatní Reklamace

Mohu nárokovat úhradu u prodejce?

15.10.2018 - Dobrý den, koupil jsem vůz od soukromé osoby a nebyl jsem plně informován o …

Ostatní Reklamace

Vrácení peněz za nepoškozené zboží

10.10.2018 - Zakoupila jsem 3 ks pyzama ve vietnamske prodejne a druhy den jsem je nesla …

Reklamace Vrácení peněz

Neuznání reklamace náušnic

9.10.2018 - Dobrý den, v lednu letošního roku jsme v klenotnictví zakoupili stříbrné …

Reklamace

Lhůta pro vyřízení reklamace v Německu

10.7.2018 - Dobry den, mam kolo koupene pres online eshop z nemecka. 7 kvetna mne praskl …

Reklamace

Reklamace vestavěných skříní

8.7.2018 - Dobrý den, v září 2017 jsem si objednala a následně zakoupila vestavěnou skříň …

Reklamace

Reklamace běžeckých bot

8.7.2018 - Dobrý den, koupil sem běžecké boty do terénu a po čtyřech měsících se odlepila …

Reklamace

Balík z e-shopu obsahoval méně kusů zboží

8.7.2018 - Dobrý den, zakoupila jsem z e-shopu zboží, ale v balení mi dorazilo o 11 kusů …

Reklamace

Problémy při reklamaci telefonu

29.6.2018 - Dobrý den, hned po první reklamaci kdy se mi telefon vrátil po 30 dnech, jsem …

Reklamace

Reklamace notebooku

26.6.2018 - Dobrý den, na vánoce jsme koupili synovi v bazaru notebook, po 5 ´měsících se …

Reklamace Reklamace zboží

Reklamace ojeté motorky

22.6.2018 - Dobrý den ,potřeboval bych poradit koupil sem ojetou motorku minulý rok v …

Reklamace

Zničená bunda v čistírně

21.6.2018 - V cistirne mi znicili bundu, ktera stala 10000 Kc. Nechteji mi zaplatit …

Reklamace Ostatní

Záruční lhůta po opravě reklamovaného zboží

18.6.2018 - Dobrý den, 1. 2. 2016 jsem si koupil notebook se zárukou 24 měsíců (nyní už …

Záruční lhůta Reklamace

Reklamace zakoupeného pozemku

13.6.2018 - dobrý den koupili jsme pozemek spolu s domem. Nyní na pozemku, který se platil …

Pozemky Reklamace

Kupující požaduje navrácení peněz za zakoupený iPhone

13.6.2018 - Dobrý den, mám menší problém. Prodal jsem jedné osobě iPhone 7 s tím, že byl v …

Reklamace

Nárok na vrácení peněz při reklamaci bot

5.6.2018 - Dobrý den, koupili jsme synovy kterému je 18 měsíců boty a po 14 dnech se mu …

Reklamace

Odmítnutí vrácení peněz po reklamaci bot

25.5.2018 - Dobrý den, koupili jsme synovy kterému je 18 měsíců boty a po 14 dnech se mu …

Reklamace

Špatně dodaná sedací souprava

24.5.2018 - Objednala jsem si u Jamalu sedací soupravu a přivezli mi jinou. Konkrétně jinak …

Reklamace

Reklamace rychlovarné konvice

22.5.2018 - V internetovém obchodu NAKUPKA jsem zakoupil dne 20. 3. varnou konvici ETA Luna …

Neuznaná reklamace Reklamace Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy i přes obeznámení se závadami motoru

22.5.2018 - Dobrý den, na začátku letošního roku jsem prodal pracovní čtyřkolku. Tato …

Reklamace

Reklamace lednice v záruční době

21.5.2018 - Dobry den, v zarucni dobe jsem dala na reklamaci dala lednici. Technik prijel, …

Záruční lhůta Reklamace

Lhůta na vyřízení reklamace

17.5.2018 - Dobrý den, manžel objednal náhradní díly na auto na webových stránkách s českou …

Reklamace

Vrácení peněz za reklamovaný fotoaparát včetně příslušenství

17.5.2018 - Dobrý den, reklamoval jsem fotoaparát Canon EOS 100D v internetovém obchodě. …

Reklamace

Zamítnutá reklamace z důvodu vlastního zapřičinění

15.5.2018 - Okružní pila Makita v záruční době se mi rozbila a nechtějí to opravit, že jsem …

Reklamace

Zakoupení vadného čerpadla

28.4.2018 - Dobrý den Objednal jsem si pres Facebook rizeni a cerpadlo do auta ( seat r.v …

Reklamace

Reklamace telefonu a vrácení peněz

28.4.2018 - Dobrý den. Asi 2 měsíce před koncem záruky tj 22.4.18 na fotoaparát Canon mi …

Reklamace

Reklamace poškozeného zboží

12.4.2018 - Dobrý den, objednal jsem z e-shopu zboží, které přestože bylo dobře zabaleno …

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy z důvodu dodání jen části zboží

12.4.2018 - Dobrý den, mám dotaz, zda-li můžu odstoupit od kupní smlouvy s e-shopem, který …

Odstoupení od smlouvy Reklamace

Ztráta záruky při mechanickém poškození

9.4.2018 - Dobrý den, před zhruba 2 měsíci jsem si pořídil nový mobilní telefon. Po …

Reklamace

Kdy se považuje vyřízení reklamace za ukončené

6.4.2018 - Dobrý den.Reklamoval sem sedačku po podivném průběhu reklamace se poslední den …

Reklamace

Vrácení použité sedačky do bazaru

6.4.2018 - Dobrý den, 10.3.2017 jsem zákaznici prodal již použitou koženou sedací soupravu …

Reklamace

Záruka na opravený reklamovaný kočárek

4.4.2018 - Dobrý den, mame kupovane golface a během záruky nam praskla striska u které …

Záruční lhůta Reklamace

Reklamace zboží a obal

27.3.2018 - Musí být reklamované zboží v původním obalu?

Reklamace

Nárok na úhradu dopravy při reklamaci

27.3.2018 - Ma kupujici pri reklamaci narok na uhradu dopravy? (Tam i zpet).

Reklamace

Paní mi chce vrátit pánev

27.3.2018 - Dobrý den, paní si odemne koupila pánev, kterou si při předání nezkontrolov…

Reklamace

Nevyřízení reklamace do 30 dnů

5.3.2018 - Dobrý večer Koupil jsem sušičku Beko a projevila se závada kterou jsem …

Reklamace

Problém s dodáním zboží

23.11.2017 - Dobrý den!Z e-shopu jsme zakoupili současně 4 komponenty samostatně naceněné ze …

Vrácení zboží Reklamace

Reklamace autorádia

30.6.2017 - Dobrý den. Po necelém měsíci mě přestalo fungovat autorádio, ale jelikož se …

Reklamace

Skrytá vada nářadí

17.5.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem si rázový utahovák a po dvou dnech práce ho chci …

Reklamace

Koupě domu na základě mylných informací

31.3.2017 - Dobrý den koupily jsme rodinný dům,odhadce domu nám napsal do odhadu že dům má …

Reklamace

Nedodání zboží dle popisu výrobku na e-shopu

31.3.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem v jednom osvědčeném a známém eshopu cestovní adaptér, …

Reklamace

Pravidla reklamace na e-shopu

10.2.2017 - Dobrý den, zakoupila jsem přes e-shop peněženku cca 20. 12. 2016 a již po 1 …

Reklamace

uplatnění vadného plnění při nákupu v autobazaru

10.2.2017 - Dobrý den, začátkem srpna loňského roku 2016 jsem si v autobazaru koupil …

Reklamace

Reklamace rekonstrukce bytu

9.2.2017 - Chci se optat jak mam postupovat pri reklamaci rekonstrukce bytu.reklamaci …

Reklamace

Společnost nereaguje při reklamaci zboží

9.2.2017 - Po předchozím projednání jsem dne 15.11.2016 zaslal prostřednictvím Zásilkovny …

Reklamace

Reklamace vad telefonu

8.2.2017 - Dobry den, reklamoval jsem u T-Mobile telefon (iPhone) s vicecetnou zavadou …

Reklamace

Reklamace věci z bazaru

8.2.2017 - Dobry den, predem se omlouvam zda jsem dotaz zadala do spatne kategorie. Jedna …

Reklamace

Zákonem stanovená doba vyřízení reklamace

9.2.2017 - Dobrý den, před časem jsme zakoupili s manželem sedací soupravu. Ta se rozbila …

Reklamace

Nároky při reklamaci bazarového zboží

9.2.2017 - Dobrý den,syn zakoupil v bazaru vnučce bruslařské boty. Při bruslení zjistil,že …

Reklamace