Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Musím platiti odtah auta při reklamaci?

13.12.2018 - Dobrý den, koupila jsem auto z autobazaru. Ford Mondeo, 5 let. Byla provedena …

Reklamace Reklamace automobilu

Reklamace ventilu u automobilu

7.12.2018 - Hezky vecer, v srpnu 2017 mi servis v aute vymenil vadny EGR ventil. Po 15 …

Reklamace Reklamace automobilu

Reklamace automobilu po ujetí 16 000 km.

29.11.2018 - Dobrá den, koncem roku 2016, jsem si koupil nové auto Citroen Cactus a po …

Reklamace zboží Reklamace automobilu

Reklamace automobilu po opakovaných vadách

13.11.2018 - Dobry den, mam takovy problém pořídil jsem si auto na splátky. Bohužel se auto …

Reklamace zboží Reklamace automobilu Ostatní

Nevyřízená reklamace automobilu

12.11.2018 - Dobrý den ptřebuji poradit,mám 18 měsíců nové auto a je problém s tempomatem v …

Reklamace automobilu

Nepřesné informace v kupní smlouvě automobilu

1.11.2018 - Dobrý den koupil jsem auto a v kupní smlouvě bylo psáno 276tis,potom mi odešlo …

Reklamace automobilu Reklamace Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

1.11.2018 - Přeji hezký den, zakoupila jsem vozidlo z dovozu (Ford Fiesta -2009) od …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace automobilu

Vada automobilu z autobazaru

25.10.2018 - Dobrý den.Koupil jse od AAAauto Volvo za 260.000,- v perfektním stavu.Najeto …

Reklamace automobilu Skrytá vada

Nová majitelka automobilu chce odstoupit od smlouvy

25.10.2018 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat před cca 3 mesicu jsem prodal auto škoda Fabie …

Odstoupení od smlouvy Ostatní Reklamace automobilu

Skrytá vada automobilu

19.10.2018 - Dobry den, koupil jsen auto na inzerat. Prodavajici mi tvrdil, že s auta unika …

Reklamace automobilu Reklamace

Odstoupení od smlouvy při zjištění vady automobilu

18.10.2018 - Dobrý den, potřebuji poradit: zakoupil jsem auto v A... a projevila se zde …

Odstoupení od smlouvy Reklamace automobilu

Po výměně automobilů nastala chyba s řídící jednotkou

18.10.2018 - zdravím asi před 2 měsíci jsem kupoval nové auto a protiúčtem jsem dal své …

Reklamace automobilu Reklamace

Skrytá vada automobilu

16.10.2018 - Dobrý den, mám dotaz ohledně možné reklamace automobilu. Koupil jsem automobil …

Ostatní Reklamace Reklamace automobilu

Neoprávněné odstoupení pro skryté závady na automobilu

15.10.2018 - Dobry den, chtěla bych se zeptat 14.9.2018 jsme prodali automobil znacky …

Prodej automobilu Reklamace automobilu

Vrácení auta kupujícím

15.10.2018 - Dobrý den. Dnes jsme prodaly škodu rapid a po 5 hodinách kupující volala, že by …

Prodej automobilu Reklamace automobilu

Odstoupení od úvěrové smlouvy u vozu

11.10.2018 - Dobrý den, v prosinci 2017 jsem si u autorizovaného prodejce na úvěrovou …

Reklamace automobilu

Natočený tachometr

11.10.2018 - Dobrý den v bazaru jsem koupil v červenci auto nyní jsem začal řešit opravu a …

Reklamace automobilu

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

10.10.2018 - Dobry den, zakoupil jsem automobil od soukrome osoby, 2006 ale prodejcem …

Odstoupení od smlouvy Kupní smlouva Koupě automobilu Reklamace automobilu

Práva při reklamaci vozidla z autobazaru

12.7.2018 - Dobrý den, 22.06.2018 jsem zakoupili ojeté vozidlo. Když jsem na tom ujeli cca …

Reklamace automobilu

Skrytá vada na automobilu ze zahraničního autoservisu

10.7.2018 - Dobrý den, Nechal jsem si dovézt vůz z německa. Po zhruba 2 týdnech používání …

Reklamace automobilu

Reklamace automobilu po 8 měsících

8.7.2018 - Dobry den koupil jsem pred 8mesici octavii 1,6fsi benzin. A ted zacala zrat …

Reklamace automobilu

Je nutné při reklamaci vrátit automobil na původní místo prodeje?

28.6.2018 - Zakoupil jsem v.z VW JETTA.Skrytá závada na převodovce-kovový zvuk při …

Reklamace automobilu

Reklamace ojetého vozu

28.6.2018 - Dobrý den, v květnu tohoto roku jsme jeli s manželem pro ojetý vůz do Vsetína. …

Reklamace automobilu

Reklamace firemního automobilu

25.6.2018 - Dobrý den, koupili jsme na firmu ojeté auto v bazaru, které jsme ani né po …

Reklamace automobilu

Skryté vady na autě, o kterých kupující věděl

25.6.2018 - Dobrý den potřeboval bych poradit , prodal jsem 14 let staré auto a kupujícímu …

Reklamace automobilu

Reklamace automobilu kvůli vadám

20.6.2018 - Dobrý den,prodala jsem 20 let staré auto,kdy ve smlouvě byly uvedeny vady …

Reklamace automobilu

Reklamace auta po 7 letech

20.6.2018 - V roce 2014 jsem v autobazaru zakoupil vůz Škoda Superb vyrobený v roce …

Reklamace automobilu

Podvod při prodeji auta od soukromníka

20.6.2018 - Dobrý den, zakoupila jsem auto od soukromé osoby, kde mě bylo řečeno že je auto …

Koupě automobilu Reklamace automobilu

Vady na zakoupeném novém vozidle

14.6.2018 - Dobrý den, 29.3. jsme zakoupili nový automobil s pohonem benzín + LPG s …

Koupě automobilu Reklamace automobilu

Reklamace auta po seznámení s veškerými vadami

14.6.2018 - Dobrý den, cca před dvěma měsíci jsem prodal auto vw golf 4 rok výroby 1998 s …

Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy po zakoupení nového vozidla

13.6.2018 - Dobrý den, zakoupili jsme nové auto Opel, po sedmi měsících první reklamace - …

Reklamace automobilu Odstoupení od smlouvy

Reklamace zakoupeného předváděcího vozu

22.5.2018 - Dobry den.V prosinci 2017 jsem zakoupil novy(předváděcí)vůz.cca po mesici …

Reklamace automobilu

Nárok na odstoupení od smlouvy zakoupeného vozidla

10.5.2018 - Dobrý den, koupili jsme auto v bazaru. Centrální zamykání nefungovalo. Na …

Reklamace automobilu

Stočený tachometr u zakoupeného vozidla

21.4.2018 - Dobrý den, koupila jsem v autobazaru ojete auto 9.4. 2018.....18.4.2018 …

Reklamace automobilu

Skrytá vada na zakoupeném automobilu

17.4.2018 - Dobrý den, koupil jsem auto a je možné, že má skrytou vadu, která by se v …

Reklamace automobilu

V zakoupeném vozidle chybí signalizace vzdálenosti parkování

17.4.2018 - Dobrý den, v loňi v červnu jsem od firmy zakoupil ojetý automobil. Až nyní …

Reklamace automobilu

Koupě automobilu se skrytou vadou

12.4.2018 - Dobry den,zakoupili jsme vuz od autobazaru Swiss cars.Jedna se o Infiniti fx 45 …

Reklamace automobilu Reklamace vozidla z autobazaru

Vyskytnutí závady na zakoupeném vozidle

11.4.2018 - Dobrý den, na konci listopadu 2017 jsme byl zakoupen Citroen Grand Picasso cca …

Reklamace automobilu

Kupující chce zakoupené vozidlo vrátit

10.4.2018 - Dobrý den, máme takový problém. Koupili jsme auto 20 let staré, s poloautomatic…

Reklamace automobilu

Skrytá vada na autě jeden den po koupi

9.4.2018 - dobry den,koupila jsem auto ve vysi 40tisic korun kdy mi majitele tvrdili ze …

Reklamace automobilu

Reklamace auta z bazaru

8.4.2018 - Dobrý den . Koupily jsme auto v autobazaru koncem ledna 2018. Po ujetí cca …

Reklamace automobilu

Žádost o proplacení oprav na prodaném vozidle

6.4.2018 - Dobry den prodal sem Vw golf 4 combi 1.9tdi 85kw pd ajm rok.2001 najeto cca …

Reklamace automobilu

Reklamace automobilu a nedodržení lhůty

13.3.2018 - Dobrý den, před dvěma měsíci jsem koupil vůz který jsem následně odvezl do …

Reklamace automobilu Nedodržení reklamační lhůty

Odstoupení od koupě vozu

4.12.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné odstoupit od smlouvy o koupi …

Reklamace automobilu

Snížení ceny koupeného vozu

27.11.2017 - Dobry den, mam takovy dotaz, vcera jsem prodal vuz. A dnes mi dotycny psal. Ze …

Reklamace automobilu

Reklamace motocyklu zakoupeného přes internet

25.11.2017 - Dobrý den! Letos v létě jsem si přes internet objednal malý motocykl, který mi …

Reklamace automobilu

Koupě auta v exekuci

24.11.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat sestřenice koupila auto od pána, který ho …

Reklamace automobilu

Skryté vady na vozidle

24.11.2017 - Kopil se vozidlo a pri servisu byli zjidteny zavazne skryte vady majitel …

Reklamace automobilu

Nepřepsání automobilu v dané lhůtě

31.7.2017 - dobrý den,mohu odstoupit od smlouvy pokud autobazar není schopen automobil …

Reklamace automobilu

Nefunkční automatická převodovka

31.7.2017 - Dobrý den, chtěl bych poprosit o Vaši radu, jak dále postupovat. Je to asi …

Reklamace automobilu

Koupě vozu

31.8.2017 - Dobry den,dne 7.7.2017 jsem koupil vuz od soukromeho prodejce. Po 150km se auto …

Reklamace automobilu

Závada nového vozidla

31.8.2017 - Dobrý den. Moje manželka zakoupila 25.8.2015 nové vozidlo Opel Astra kombi v …

Reklamace automobilu

Vada motoru automobilu

31.8.2017 - Dobrý ven,koupil jsem auto v autobazaru a po třech týdnech mě klekl motor.da se …

Reklamace automobilu

Vybíjení baterie v automobilu

27.7.2017 - Dobrý den, před měsícem jsem zakoupil v autobazaru ojetý vůz Fiat Stilo 1.9JTD …

Reklamace automobilu

Platba opravy motoru

27.7.2017 - Dobrý den , můj předchozí dotaz byl ohledně spotřeby oleje.Auto jsem dal zpátky …

Reklamace automobilu

Kompenzace vadného dílu majitelem

27.7.2017 - Dobrý den, dne 21.6.2017 jsem od soukromé osoby koupil vůz z roku 2002 najeto …

Reklamace automobilu

Ignorace reklamace skryté vady

27.7.2017 - Dobrý den,Manžel zakoupil automobil.Po dvou dnech na automobilu praskla torzni …

Reklamace automobilu

Automobil bez výrobního štítku

27.7.2017 - Dobry den, koupil jsem automobil a pri navsteve Evidenci vozidel bylo zjisteno …

Reklamace automobilu

Skrytá vada automobilu z bazaru

27.7.2017 - Dobrý den, v únoru 2017 jsem zakoupila v autobazaru automobil. Tento týden …

Reklamace automobilu

Odmítnutí reklamace skryté vady

27.7.2017 - koupil jsem v bazaru auto.při zkušební jízdě se zdálo vše v pořádku,ale již …

Reklamace automobilu

Zničená převodovka

20.7.2017 - Dobrý den koupil jsem auto za 14.000 po pár Km se zničila převodovka a majitel …

Reklamace automobilu

Vady ojetého auta z autobazaru

20.7.2017 - Dobrý den,mám dotaz. Tento týden v pondělí jsem si koupila v autobazaru ojeté …

Reklamace automobilu

Úhrada opravy vady na ojetém autě

17.7.2017 - Dobrý den, prodal jsem ojetý automobil (2003, 94 000 km). Kupující si auto …

Reklamace automobilu

Náhradní vozidlo za auto v servise

16.7.2017 - Už po třetí jsem byla v servise se závadou , ktérou nelze presne popsat. Řekli …

Reklamace automobilu

Odškodnění za skrytou vadu auta

16.7.2017 - Dobry den, Koupil jsem auto z bazaru. Po prijezdu domu(cca 150km) jsem dojel …

Reklamace automobilu

Neupozornění na skryté vady

16.7.2017 - Dobrý den, 1.4.2017 jsem si koupil od fyzické osoby vůz, který jsem našel na …

Reklamace automobilu

Reklamace a uhrazení opravy auta

14.7.2017 - Dobrý den, po zakoupení a ujetí cca 1400km odešlo u automobilu turbo. Je tato …

Reklamace automobilu

Zatajení vad prodejcem

14.7.2017 - koupila jsem automobil a prodejce zatajil veškeré vady a závady. Oprava těchto …

Reklamace automobilu

Nárok na reklamaci bez uvedení záruky

14.7.2017 - Kopila jsem si Škodu fabii,dne 21.1.2017 byla podepsana kupni smlouva,ve ktere …

Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy z autobazaru

14.7.2017 - Dobrý den, koupil jsem si v autobazaru auto. V dobrém stavu psali. Při …

Reklamace automobilu

Nedodání plné moci k autu

14.7.2017 - Dobrý den,9.6:2017 jsem koupila auto.Mám smlouvu.TP jak velký tak malý.pojistil…

Reklamace automobilu

Prodejce nereaguje na reklamaci

13.7.2017 - Dobrý den, před dvěma měsíci jsem zakoupil automobil od soukromého prodejce, …

Reklamace automobilu

Právo kupujícího odstoupit od smlouvy

13.7.2017 - Dobrý den Chtěl bych se prosím informovat ohledně prodeje auta.V březnu …

Reklamace automobilu

Chybný rok výroby automobilu v TP

13.7.2017 - koupil jsem auto z bazose bylo tam napsano rok vyroby 2002 podepsal jsem …

Reklamace automobilu

Skrytý vada mercedesu

13.7.2017 - Dobri den rupil se auto mercedes autopred mesicem a pul auto z persego dnja …

Reklamace automobilu

Uhrazení opravy skryté vady

13.7.2017 - Dobrý den, 23.2.2017 jsem zakoupil v autobazaru vůz Volvo rok výroby 2014. …

Reklamace automobilu

Kompeznace za skrytou vadu na autě

10.7.2017 - Dobrý koupil jsem auto s poškozeným dílem (skrytá vada), což jsem při koupi …

Reklamace automobilu

Skryté vady ojetého auta

10.7.2017 - Dobry den,koupil jsem z inzeratu auto o kterem majitel tvrdil ze je spolehlive,…

Reklamace automobilu

Nedodání koupeného automobilu

7.7.2017 - Dobrý den, před měsícem jsem složil zálohu na automobil a obdržel příjmový …

Reklamace automobilu

Signalizace nedostatku oleje

30.6.2017 - Dobry den ,v bazaru jsme koupily auto ktere po 30 dnech zacalo signalizovat …

Reklamace automobilu

Zatajení skryté vady automobilu

30.6.2017 - Dobrý den. Mám dotaz, který tu již byl. Koupil jsem auto, které zhruba po …

Reklamace automobilu

Spoluúčast na opravě auta

30.6.2017 - Dobrý den, koupili jsme auto z autobazaru. Do měsíce jsme zjistili, že auto …

Reklamace automobilu

Skrytá vada ojetého vozu

30.6.2017 - Dobrý den. Chci se zeptat. Koupil jsem ojeté vozidlo v bazaru esa. Je to zhruba …

Reklamace automobilu

Vadná ruční brzda

23.6.2017 - dobrý den . nedávno jsem zakoupil automobil od prodejce který provozuje servis. …

Reklamace automobilu

Nedodání servisní historie k autu

23.6.2017 - Mohu vrátit koupený automobil pokud mi nebyla dodána servisní historie?

Reklamace automobilu

Neuznání skryté vady

15.6.2017 - Dobrý den, v únoru 2017 jsem zakoupil osobní automobil Škoda Octavia u firmy …

Reklamace automobilu

Reklamace motoru v autě

14.6.2017 - Dobrý den, prosím o radu.Koupili jsme auto v největším autobazaru v listopadu …

Reklamace automobilu

Vrácení automobilu při zjištění vad

26.6.2017 - Dobrý den,zakoupil jsem auto v autobazaru,po ujetí pár kilometru mi bylo jasné …

Reklamace automobilu

Uplatnění reklamace po záruční době

7.6.2017 - V roce 2013 jsem zakoupil nový škoda superb. Na začátku 2014 se objevila závada …

Reklamace automobilu

Prodejce auta nedodal technický průkaz

6.6.2017 - Dobry den, s pritelem jsme si koupily ojetou Felicii od soukromeho prodejce(ve …

Reklamace automobilu

Reklamace klimatizace automobilu

7.6.2017 - Dobrý den,v březnu jsem si koupila 10 let starý automobil od 1.majitele.Nyní …

Reklamace automobilu

Skryté vady na automobilu

29.6.2017 - Dobrý den , dva týdny zpět jsem koupil osobní automobil ,vozidlo jsem si …

Reklamace automobilu

Skrytá vada na automobilu

16.5.2017 - Dobrý den, v prosinci 2016 jsem koupil tiguana r.v.2009 v amondu,měl najeto …

Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy při koupi auta

8.5.2017 - Koupil jsem automobil po technické kontrole, když jsem ho nechal hned po nákupu …

Reklamace automobilu

Nefunkční media center u nového vozu

8.5.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem nový vůz. Po půl roce přestal fungovat MEDIA center - …

Reklamace automobilu

Náhrada za vadný automobil z autobazaru

10.5.2017 - Dobrý den, otec před přibližně 7 měsíci koupil v autobazaru auto. Prodejce …

Reklamace automobilu

Nárok na odstoupení od kupní smlouvy automobilu

5.5.2017 - Dobrý den minulý týden jsem zakoupil vůz značky Fiat Punto . Při zkušební jízdě …

Reklamace automobilu

Bazar odmítl zpět vykoupit vadné auto

5.5.2017 - Dobrý den, před 14 dny jsem koupila v bazaru auto,které po najetí 300km začlo …

Reklamace automobilu

Zjištění závady na ojetém automobilu

3.5.2017 - Dvobrý den,koupil jsem Citroen C3, rok 2010, najeto 52000km,dle prodejce vše …

Reklamace automobilu

skrytá vada při koupi ojetého vozu

3.5.2017 - Dobrý den koupil jsem ojetý vůz MB CLS 320 CDi. již druhý den se projevila …

Reklamace automobilu

Právo na uplatnění skryté vady automobilu

28.4.2017 - Koupil jsem si dne 17.2.2017 Ford Focus rok 2012,který má najeto 140.200km. B…

Reklamace automobilu

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

28.4.2017 - Dobrý den. Zhruba před dvěma týdny jsem si koupila automobil od soukromé osoby. …

Reklamace automobilu

Nárok na vrácení částky za koupené auto

26.4.2017 - Dobry den zakoupyl jsem auto v bazar a po 2 dnech my sviti zavada motoru o …

Reklamace automobilu

Prodejce odmítá reklamaci nepojízdného auta

19.4.2017 - Dobrý den minulý týden jsme koupili auto značky renult laguna 1.9 dci 88 kw …

Reklamace automobilu

Prodejce protahuje opravu zakoupeného automobilu

19.4.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem ojeté auto 28.11.2016 v autoservisu s autobazarem. …

Reklamace automobilu

Negativní postoj autobazaru k reklamaci skrytých vad

5.4.2017 - Dobry den.Dne 21.10 2016 jsem koupil skoda superb(2012),najeto 180000 km,letos …

Reklamace automobilu

Sleva z ceny či odstoupení od smlouvy po koupi vozidla

5.4.2017 - Dobry den.Dne 7.3. jsem koupil osobní automobil Toyota RAV 4 rok výroby 2007 …

Reklamace automobilu

Zaplacení opravy automobilu

5.4.2017 - Dobrý večer.21 ledna 2017 jsme si koupili auto z autobazaru.Po měsíci auto …

Reklamace automobilu

Nároky při zjištění více skrytých vad najednou

31.3.2017 - Dobrý den, zakoupil jsem vůz v autobazaru a za týden jsem zjistil, že je …

Reklamace automobilu

Skryté vady u ojetého automobilu

31.3.2017 - Minulý měsíc jsem zakoupila ojeté auto,do 14 dnů začal blbnout číp u plynu a …

Reklamace automobilu

Vrácení nepřepsaného auta pro skryté vady

31.3.2017 - Dobrý den, Koupil jsem auto BMW za 100 000 od soukromého prodejce.domluvily …

Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy při zjištění závad automobilu

31.3.2017 - Dobrý den. Dcera koupila automobil Peugot r.v 2004. Při koupi byla upozorněna …

Reklamace automobilu

Závada v motoru u atuomobilu z bazaru

31.3.2017 - Před měsícem a půl jsme z autobazaru koupili auto. Najezdili přibližně 150 …

Reklamace automobilu

Reklamace automobilu po již provedených úpravách

31.3.2017 - Dobrý den koupila jsem si auto v bazaru po prohlídce automechanikem jsme …

Reklamace automobilu

Reklamace ojetého automobilu

20.3.2017 - Dobrý den 3.10.2016 jsem si koupila v autobazaru ojeté auto ve smlouvě mám …

Reklamace automobilu

Zjištěné závady na automobilu po jeho koupi

20.3.2017 - 30.1 2017 jsem koupil ojetý vůz Audi A3. Hned druhý den jsem volal prodejci ( …

Reklamace automobilu

Možnosti reklamace u nového vozu

8.3.2017 - Dobrý den, v říjnu jsme koupili nový vůz.v lednu jsme museli auto odtáhnout do …

Reklamace automobilu

Reklamace nepoužitelného automobilu

9.2.2017 - Dobrý den V lednu jsme koupil nove auto multivana W dne 27.12.2016 došlo k …

Reklamace automobilu

Pochybení autorizovaného servisu

27.12.2016 - Má sestra si pořídila novy vůz Volkswagen Golf.Teď po ujetí 30000km se …

Reklamace automobilu