Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Skrytá vada na ojeté motorce

4.8.2017 - zakoupil jsem ojetou motorku a do 2mesicu se ukazala skryta vada o ktere jsem …

Reklamace ostatní

Reklamace WC v novostavbě

27.7.2017 - Dobrý den, koupili jsme si byt, je to novostavba takže jsme první uživatelé. …

Reklamace ostatní

Koupě želviček od chovatele

20.7.2017 - Dobrý den.Dne 24.62017 jsme si jeli pro 2 malé želvičky k chovateli.Pán nám je …

Reklamace ostatní

Díra v omítce domu

30.6.2017 - Dobrý den. Koupila jsem dům cca 100 let starý. Při prohlídce vloni v září jsem …

Reklamace ostatní

Odstoupení od koupi motorky

23.6.2017 - Koupil jsem motorku. Yamaha Thundercat 600R r.v. 1998. Po najeti 612 km (tyden …

Reklamace ostatní

Uplatnění skrytých vad

8.5.2017 - Dobrý den, můžeme uplatnit jako skrytou vadu prorezavělý kotel na tuhá paliva a …

Reklamace ostatní

Reklamace online pojištění

1.3.2017 - Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem. V minulém roce jsem byl na krátkém …

Reklamace ostatní

Skrytá vada při převzetí nemovitosti

16.2.2017 - Dobrý den , před rokem jsme zakoupili starší nemovitost k rekonstrukci. Od …

Reklamace ostatní

Výměna vadného zboží

8.2.2017 - Dobrý den. obracím se na Vás. Koupil jsem na vánoce pod stromeček TV.- …

Reklamace ostatní

Nárok na dodání chybějící části zakoupené věci

9.2.2017 - Dobrý den, objednala jsem si na internetu stolní gril a vyzvedla na pobočce …

Reklamace ostatní

Hodinky reklamace

15.7.2016 - Zakoupila jsem v kamenném obchodě-zlatnictví samonatahovací hodinky v ceně …

Reklamace ostatní

Prodej auta

1.7.2016 - Dobrý den, prodala jsem 17 let staré auto (Smart, r. výr. 1999). Po více, než …

Reklamace ostatní

Odpovědnost majitele eshopu

16.6.2016 - Dobrý den,prosím poradte mi...před časem jsem vlastnila eshop,který i s doménou …

Reklamace ostatní

Oprava čerpadla

5.3.2015 - Dobrý den, prosím o radu a případnou pomoc v následujícím případu. 22. 12. 2005 …

Reklamace ostatní