Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Reklamace špatně odvedené práce řemeslníky

22.2.2018 - Zdravim. Firma mi obkladala zdi sadrokartonem. Bohuzel jsem přehlidla špatně …

Reklamace služby

Reklamace špatně odvedené práce

17.3.2017 - Dobrý den, firma nám zateplovala podkroví.Je to špatně udělané,krovy vlhnou a …

Reklamace služby

Reklamace vyúčtování služeb u operátora

8.2.2017 - Dobrý den, mám tarif u společnosti T-mobile. Malý syn mi během 8 dnů na …

Reklamace služby

Ztráta zásilky

3.6.2016 - PPL nedodalo zasilku. Nechala jsem si opravit u firmy v Brne mobil , ten mi …

Reklamace služby

12.2.2015 - Dobrý den, byla jsem dnes na manikúře v Kladně. po necelých 3 minutách, kdy …

Reklamace služby