Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Reklamace vozidla z bazaru

25.6.2018 - Dobrý den, 26.5.2018 jsem zaloupil auto.Po ujetí cca 15 km se rosvítila …

Reklamace vozidla z autobazaru

Auto zakoupené v autobazaru má špatný motor

7.6.2018 - Dobry den,prosim o radu,cca pred měsícem jsem s bratrem kupoval ojete auto v …

Reklamace vozidla z autobazaru

Koupě vozidla z autobazaru s vadou

7.6.2018 - Dobrý večer, v AAA auto jsme di vybrali s manželem vůz v hodnote 350 tis. …

Reklamace vozidla z autobazaru

Koupě automobilu se skrytou vadou

12.4.2018 - Dobry den,zakoupili jsme vuz od autobazaru Swiss cars.Jedna se o Infiniti fx 45 …

Reklamace automobilu Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace vozidla

11.8.2017 - Dobrý den, 14.7. 2017 Jsem si koupil vozidlo v autobazaru, na doporučení …

Reklamace vozidla z autobazaru

Vada na autě

30.11.2016 - KOUPILI JSME NOVÉ AUTO HYUNDAI IX20 V SOBOTU19:11:2016 A VNEDĚLI 20:11:2016 …

Reklamace vozidla z autobazaru

Skrytá vada u ojetého automobilu

29.11.2016 - Dobrý den. Nedávno jsem koupil škodu Fabie HTP 1.2,40 KW. Rok výroby 2005. Po …

Reklamace vozidla z autobazaru

Zakoupení kradeného automobilu

29.11.2016 - Dobrý den, dne 24.10.16 jsem zakoupil ojetý vůz z autobazaru, který byl …

Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace ojetého vozidla

29.11.2016 - Dobrý dne, 26.8. 2016 Jsem si koupil vozidlo v autobazaru, už při běžném …

Reklamace vozidla z autobazaru

Skryté vady vozidla

25.11.2016 - Dobry den. Ve čtvrtek 13. 10. 2016 jsem si jela pro auto Peugeot 607. Paní mi …

Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace ojeté motorky

10.11.2016 - Dobrý den,v červenci tohoto roku jsem koupil ojetou motorku.Věděl jsem,že byla …

Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace auta

9.9.2016 - Dobry den, v březnu jsem kupoval Octavii 2 v největším českém autbazaru, auto …

Reklamace vozidla z autobazaru

Sryté vady vozidla

15.7.2016 - Dobrý den, potřeboval bych radu: ve středu 15.6. 2016 jsem zakoupil v autobazar…

Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamce závady u autobazaru

15.7.2016 - Dobrý den,mám zakoupeno vozidlo z autobazaru cca: týdnů.Vozidlo bylo dovezeno z …

Reklamace vozidla z autobazaru

15.7.2016 - Dobrý den, 5.6.2016 jsem koupil auto v Áčkách za 260 000,- tedy ne nejlevnější. …

Reklamace vozidla z autobazaru

Sleva z ceny motocyklu

25.4.2016 - Dobrý den, zakoupil jsem motocykl značky BMW koncem února 2016, motocykl měl …

Reklamace vozidla z autobazaru

Nabourané auto z autobazaru

17.9.2015 - Dobrý den v měsíci březnu jsem zakoupil v autobazaru ojetý automobil vw passat …

Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace vozidla

18.9.2015 - Zakoupil jsem nové auto Škoda Romster. Po měsíci se začala projevovat závada - …

Reklamace vozidla z autobazaru

Nepravdivé informace o autě

12.8.2015 - před měsícem jsme v .... koupili auto a do dnešního dne nemůžeme jezdit z toho …

Reklamace vozidla z autobazaru

Reklamace vozidla u autobazaru

7.7.2015 - Koupil jsem auto v ....... Zjisitil jsem zavady.nebyli odstraněny.Datum koupě …

Reklamace vozidla z autobazaru