Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Odmítli mi vrátit peníze

4.12.2018 - Dobrý den, koupila jsem si v prodejně nábytku konferenční stolek, ale po …

Reklamace zboží Reklamace

Reklamace automobilu po ujetí 16 000 km.

29.11.2018 - Dobrá den, koncem roku 2016, jsem si koupil nové auto Citroen Cactus a po …

Reklamace zboží Reklamace automobilu

Reklamace tepelného čerpadla

22.11.2018 - Dobrý den.V červnu 2017 nám bylo namontováno tepelné čerpadlo.Ještě než bylo …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

Reklamace automobilu po opakovaných vadách

13.11.2018 - Dobry den, mam takovy problém pořídil jsem si auto na splátky. Bohužel se auto …

Reklamace zboží Reklamace automobilu Ostatní

30-denní lhůta na vyřízení reklamace

5.11.2018 - Dobrý den, koupili jsme si rohový stůl a po rozbalení jsme zjistili, že horní …

Reklamace Reklamace zboží

Opakovaná reklamace telefonu

1.11.2018 - Dobrý den. měla bych dotaz,dávala jsem telefon 2* na opravu poprvé to moc …

Odstoupení od smlouvy Reklamace Reklamace zboží

Reklamace přesáhla 30 dní

1.11.2018 - Dobrý den, chci se zeptat jak je u odstoupení od smlouvy z důvodu reklamace …

Reklamace zboží Reklamace Odstoupení od smlouvy

Reklamace kopaček

1.11.2018 - V A... mi byla uznána reklamace kopaček. Při sepisování reklamace jsem ale …

Reklamace Reklamace zboží

Odstoupení od smlouvy

30.10.2018 - 26.9 letos jsem reklamovala elektrickou troubu-slabý výkon,trouba špatně hřála …

Reklamace zboží

Kdo platí poštovné?

29.10.2018 - Dobry den, potreboval bych vedet, kdo plati postovne na vyrobek odeslany k …

Reklamace zboží

Opakovaná závada mobilního telefonu

25.10.2018 - Dobrý den, v listopadu 2017 jsme zakoupili mobilní telefon. Na telefonu se …

Reklamace zboží

Reklamace bazénu

22.10.2018 - Ddobrý den v roce 2012 jsem koupil bazén v záruční době v roce 2014 jsem ho …

Reklamace zboží

Reklamace nefunkčního čističe

18.10.2018 - Dobrý den, zakoupila jsem čistič na mastné povrchy, protože na videu okamžitě …

Reklamace Reklamace zboží

Reklamace notebooku

26.6.2018 - Dobrý den, na vánoce jsme koupili synovi v bazaru notebook, po 5 ´měsících se …

Reklamace Reklamace zboží

Nevyřízená reklamace kopaček

12.3.2018 - Dobrý den. V srpnu 2017 jsem synovi koupila kopačky ve Sportsdirerectu. V …

Reklamace zboží

Výměna reklamovaného koše v myčce

12.3.2018 - Dobrý den, reklamovali jsme myčku kvůli hluku a drhnoucímu koši. Dne 8.2.2018 …

Reklamace zboží

Poškození kočárku na reklamaci

9.3.2018 - Dobrý den . Chtěla jsem se zeptat . Kupovali jsme kočárek v kamenném obchodě. …

Reklamace zboží

Nárok na vrácení peněz u reklamované obuvi

6.3.2018 - Pokud je reklamace obuvi uznána musím si vybrat jiný druh obuvi, když mi …

Reklamace zboží

Právo na vrácení zakoupených bot

6.3.2018 - Dobrý den, dnes jsem si v prodejně na Václavském náměstí koupila boty, které …

Reklamace zboží

Špatně opravený reklamovaný telefon

6.3.2018 - Dobry den reklamovala jsem telefon po 3 tydnech mi vratili opraveny telefon ale …

Reklamace zboží

Nárok na reklamaci kočárku

6.3.2018 - Dobry den , kupovala jsem kocarek 12/2016, jezdeny je vsak az od 5/2017. Behem …

Reklamace zboží

Reklamovaná bunda nedorazila

22.2.2018 - Reklamace oblečení. Dobrý den, reklamovala jsem u jednoho eshopu bundu, na …

Reklamace zboží

Výměna reklamovaných bot za jiné

22.2.2018 - Dobrý den,reklamovala jsem obuv-prašla mi podrážka a reklamace v CCC byla …

Reklamace zboží

Koupě motorky ze zahraničí

8.2.2018 - Dobrý den, koupili jsme motorku (dovoz) se švýcarským t.p. na přihlášení. Před …

Reklamace zboží

Reklamace použitého mobilu

4.8.2017 - dobrý den, koupila jsem si použitý mobil Zopo color f2 v prodejně mobil …

Reklamace zboží

Reklamace plechových disků u auta

4.8.2017 - Lze reklamovat pomačkané a otlučené plechové disky na auto v bazaru dodané …

Reklamace zboží

Nefunkční telefon

31.8.2017 - Dobrý den, na bazos.cz jsme koupili mobilní telefot. Prodejce po telefonu …

Reklamace zboží

Penále za nevyzvednutou reklamaci

27.7.2017 - Nevyzvedl jsem si ze záruční opravy tablet, který jsem reklamoval dne 8.8.2016. …

Reklamace zboží

Nesouhlas s neuznáním záruky

27.7.2017 - Dobrý den, u telefonu Samsung došlo k popraskání displeje, aniž by upadl nebo …

Reklamace zboží

Vrácení karavanu

27.7.2017 - Dobrý den mám dotaz ohledně vrácení karavanu.Před 2 měsíci jsem prodal starší …

Reklamace zboží

Nákp poškozeného zboží

27.7.2017 - Dobry den, zakoupili jsme zbozi od spolecnosti Exiteria (Mt nabytek) ktery byl …

Reklamace zboží

Nesouhlas se zamítnutou reklamací

27.7.2017 - Dobrý den, uzavřel jsem smlouvu s T- mobile a vzal jsem si v roce 2016 dotovaný …

Reklamace zboží

Zamítnutá reklamace pneumatik

27.7.2017 - Dobrý den, reklamoval jsem pneumatiky. Po 25 dnech poslali vyjádření o …

Reklamace zboží

Penále za nevrácení peněz

20.7.2017 - Dobrý den.Dne 03.03.2017 jsem reklamovala v kamenné prodejně notino v Praze …

Reklamace zboží

Zasekávání tabletu

20.7.2017 - Dobrý den,koupila jsem v OKAY 13.1. 2017 tablet.První reklamace kvůli sekání …

Reklamace zboží

Skrytá vada prodaného dronu

20.7.2017 - Dobrý den, Na bazaru jsem prodal dron který jsem složil z dílů koupených opět …

Reklamace zboží

Záruka zboží po opravě

17.7.2017 - Reklamoval sem varnou konev Philips, týden před skončením záruky. Začala …

Reklamace zboží

Vrácení televize

14.7.2017 - Zdravím, zakoupili jsme si televizi značky "SHARP". Po týdenním požívání se …

Reklamace zboží

Reklamace použitého grilu

7.7.2017 - Dobry den koupil jsem pres internetovy obchod pred 12 dny gril za 25000 a po …

Reklamace zboží

Nedodání návodu a pantů ke skříni

23.6.2017 - Dobrý den ,u firmy MT nábytek jsem si zakoupila skříň GLADYS 2, nedodali mi …

Reklamace zboží

Nepřevzetí vráceného zboží

6.6.2017 - Dobrý den ,koupila jsem u paní oblečení ,které neodpovídá popisu .Paní má ičo …

Reklamace zboží

Nároky při nedodržení reklamační lhůty

6.6.2017 - Dobrý den , koupila jsem si nové kožené boty . Měla jsem 1x na noze a to ještě …

Reklamace zboží

Odstoupení od smlouvy po 2 opravách

6.6.2017 - Dobrý den, koupil jsem v obchodě mobil, dvakrát byl v záruční opravně, stále …

Reklamace zboží

Nároky při reklamaci náušnic

26.6.2017 - Dobrý den,dcera si koupila v sobotu 6.5. náušnice a ještě ten den jí z nich …

Reklamace zboží

Reklamace poškozeného stolu

29.6.2017 - Dobrý den, v e-shopu jsme zakoupili soupravu zahradního nábytku, obal při …

Reklamace zboží

Reklamování sekačky po roce užívání

24.5.2017 - U firmy Baumax jsem zakoupil sekačku na trávu. Po roce přestala fungovat. Nákup …

Reklamace zboží

Reklamace vrzajících bot

8.5.2017 - Dobrý den,koupila jsem si nové boty.V obchodě bylo vše vpohodě. Když jsem si …

Reklamace zboží

Neinformování spotřebitele o vyřízené reklamaci

5.5.2017 - Dobrý den chci se zeptat reklamoval jsem kameru GoPro hero 5 nejnovejsi typ za …

Reklamace zboží

Účtované penále za nevyzvednutou reklamaci

3.5.2017 - Dobry den; dala jsem do opravy notebook, firma MSTECH.CZ s.r.o.-Mironet, …

Reklamace zboží

Vrácení peněz za prasklou kůži na botách

28.4.2017 - Dobrý den, Koupila jsem si nové boty. Po prvním dni nošení se mi na obou …

Reklamace zboží

Odstoupení od smlouvy při koupi hodinek

28.4.2017 - Dobry den.Dnes 31.3 2017 jsem zakoupil na prodejne hodinky.osobne. Doma pri …

Reklamace zboží

Vrácení vadných součástek po reklamaci

28.4.2017 - Dobrý den,mám právo požadovat po servisu vrácení vadných součástek? Jedná se o …

Reklamace zboží

Výměna zboží při reklamaci zimní obuvy

28.4.2017 - Reklamaci jsem uplatnila na zimní obuv,byla mi vyřízena do 30 dnů s tím,že je …

Reklamace zboží

Prodávající odmítá převzít boty k reklamaci

19.4.2017 - Dobrý den. V lednu 2017 jsem si koupila plesové lodičky se zirkony,ty po …

Reklamace zboží

Prodejce odmítá vrácení kupní ceny

31.3.2017 - dobrý den, zakoupila jsem zimní bundu. 23 měsíc jsem ji šla reklamovat z důvodu …

Reklamace zboží