Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Prodloužení záruky zboží po opravě

10.7.2018 - koupila jsem si pračku, měla jsem ji 3x opravenou a tak mi dali novou, ale nyní …

Záruční lhůta

Záruční lhůta po opravě reklamovaného zboží

18.6.2018 - Dobrý den, 1. 2. 2016 jsem si koupil notebook se zárukou 24 měsíců (nyní už …

Záruční lhůta Reklamace

Reklamace lednice v záruční době

21.5.2018 - Dobry den, v zarucni dobe jsem dala na reklamaci dala lednici. Technik prijel, …

Záruční lhůta Reklamace

Záruka na opravený reklamovaný kočárek

4.4.2018 - Dobrý den, mame kupovane golface a během záruky nam praskla striska u které …

Záruční lhůta Reklamace

Odstoupení od koupě vadného tabletu

27.3.2018 - Dobrý den, koupil jsem si tablet 20.11.2015. Po roce a půl nešel nabíjet a byl …

Opakovaná reklamace Záruční lhůta

Záruční doba při koupi v bazaru

10.7.2017 - Dobrý den, před necelým rokem jsem si koupila v bazaru jízdní kolo, včera na …

Záruční lhůta

Záruka na vyměněné zboží

15.6.2017 - Dobrý den,v roce 2014 jsem zakoupila kufr v Dedra s.r.o. 2x se rozbíl a byl …

Záruční lhůta

Neuznaná prodloužená záruka

15.7.2016 - 29.4.2014 jsem zakoupil benzinovou sekačku APL PM 46 na záručním listě byla …

Záruční lhůta

Neuznaná záruční lhůta

29.1.2016 - 3.11.2013 jsme zakoupili TV LG a po roce a půl se objevila závada zvuku. …

Záruční lhůta