Bydlení: Reklamace nemovitosti kvůli skrytým vadám

Skryté vady nemovitosti

Dobrý den,koupili jsme před dvěmi lety starý dům.Letos po vydatných deštěch máme odněkud ve sklepě vodu a stěny na přízemí plesnivějí a malba odpadává.Dá se to reklamovat?Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

reklamovat skryté vady na nemovitosti lze zpětně až 5 let, vždy je však nutno věc individálně posoudit (např. zda se dům nenachází v záplavové oblasti atp.).
Doporučujeme Vám případ zadat naší společnosti i s veškerými podklady k bezplatnému posouzení.

S pozdravem
Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení