Reklamace/e-shopy: Reklamace ojeté motorky

Reklamace

Dobrý den ,potřeboval bych poradit koupil sem ojetou motorku minulý rok v březnu hned po třech dnech jsem zjistil že vytekl olej z předních tlumičů a krupalo při brzdění v riditkach hned jsem tam volal odvezl sem jim tam motorku z pět a vše sem jim řekl. Po týdnu mi volali že je vše opraveno ale reklamaci mi neuznávají protože se to stává bohužel , na moto sem moc nejezdil ale tet po roce se mi to stalo znova odvezl sem to k svojemu mechanikovi a ten zjistil že přední tlumiče jsou skrivene po prudkém nárazu a že jak to mneli na opravu museli to poznat protože při šroubování ven to jde poznat i obyčejným okem a to mi zatajili a nic takového mi neřekli ,a hájí se tím že tam mneli nového mechanika ,tak se chci zeptat jestli mám nárok na opravu bezplatnou od nich jestli se na to stahuje reklamace nebo si budu muset najít někoho kdo mi to opravi levné a budu si to muset zaplatit dík předem dík za radu.

Dobrý den,

V případě, že by se podařilo prokázat, že se jednalo o skrytou vadu, která na motorce existovala již při převzetí a že tato není běžná vzhledem ke stáří a počtu najetých kilometrů, vznikají Vám nároky z vadného plnění. Těmito nároky jsou dle povahy vady zejména odstoupení od smlouvy, přiměřená slevy z kupní ceny či oprava vady.

S pozdravem Vaše nároky.cz