Reklamace/e-shopy: Reklamace špatně odvedené práce

Reklamace služby

Dobrý den, firma nám zateplovala podkroví.Je to špatně udělané,krovy vlhnou a plesní a když jsme udělali sondu, tak vata byla taky mokrá. Asi špatné odvětrání. Firma od toho samozřejmě dává ruce pryč. Pozvali si i technika, ale ten neurčil přesný důvod problému. Prosím o radu, jak postupovat dál. Děkuji.

Dobrý den,

Špatně vykonanou práci samozřejmě můžete reklamovat. Pokud firma reklamaci neuzná, bylo by vhodné nechat si vypracovat znalecký posudek, který by byl ve Váš prospěch. Následně by neměl být problém reklamaci uznat, znalecký posudek případně poslouží jako důkaz v případném soudním sporu. Cena znaleckého posudku Vám bude s uznáním reklamace proplacena. V případě, že firma ani po předložení posudku není sto reklamaci vyřídit k Vaší spokojenosti, obraťte se na naši společnost a my se pokusíme vyjednat pro Vás slevu z provedení díla.