Reklamace/e-shopy: Reklamace špatně odvedené práce řemeslníky

Reklamace služby

Zdravim. Firma mi obkladala zdi sadrokartonem. Bohuzel jsem přehlidla špatně udelanou praci a zaplatila jsem . chtěla bych to teď reklamovat ale majitel firmy nereaguje . Jak mam postupovat. s reklamaci děkuji za odpoved

Dobrý den,

v takovéto situaci Vám můžeme poradit, ať si zadáte případ k posouzení našim právníkům, kteří se na případ zdarma podívají.