Reklamace/e-shopy: Reklamace telefonu a vrácení peněz

Reklamace

Dobrý den. Asi 2 měsíce před koncem záruky tj 22.4.18 na fotoaparát Canon mi při natáčení videa hlásilo chybu a video se nenahrálo .Reklamoval jsem ho už 2x se stejnou chybou. 27.4.18 se mi to stalo potřetí. Mám nárok na vrácení peněz i když je fotoaparát viditelně opotřebovaný (oprýskaná glazura) a jak postupovat. Díky za info.

Dobrý den,

musíte telefon opět reklamovat a záleží, zda Vám v záruční době bude uznána i třetí reklamace. Pokud jde o vadu, která vznikla běžným opotřebením či např. nesprávným používáním, obáváme se, že reklamace uznána nebude. Nicméně toto posouzení musíte nechat na dané prodejně.

S pozdravem,