Reklamace/e-shopy: Reklamace věci z bazaru

Reklamace

Dobry den, predem se omlouvam zda jsem dotaz zadala do spatne kategorie. Jedna se o to ze jsem pred Vanoci koupila na bazosi novy vyrobek. Ten nyni prestal fungovat tak jem o vsem informovala osobu od ktere jsem vyrobek koupila. Ale pani vubec nekomunikuje. Nekde jsem cetla ze na bazarove veci je zaruka pul roku. Je to pravda a jak mam postupovat? Mocdekuji o radu..

Dobrý den,

Máte právo na odstranění vady nebo přiměřenou slevu z kupní ceny. Pokud protistrana nebude reagovat na Vaše práva, obraťte se pomocí webového formuláře na společnost Vaše nároky.cz, která se podobnými případy zabývá.