Reklamace/e-shopy: Reklamace výživových doplňků

Reklamace zboží z internetu

dobry den koupil jsem pres internet vyzivovy prasek ktery jsem po otevreni zjistil neodpovida popisu ( obsahuje zahustovadlo xanthan ktere na strance nebylo v popisu uvedeno ... je ale na stitku produktu jedna se o vedome zamlceni?) take jeden z produktu je 2 roky prosly ... prodejce nechce prijmout produkty spatky pry protoze jsou otevrene ... hodnota 2000 kc dekuji

Dobrý den, jelikož jsou produkty již otevřené, není možné jednoduše odstoupit od kupní smlouvy. Pokud ovšem nemají vlastnosti, které byly inzerovány (obsah jiných látek či doba trvanlivosti), je možné produkty reklamovat a žádat výměnu za zboží odpovídající popisu na internetové stránce.