Reklamace/e-shopy: Reklamace zakoupeného pozemku

Pozemky Reklamace

dobrý den koupili jsme pozemek spolu s domem. Nyní na pozemku, který se platil zvlášť, obec vede kanalizaci o které jsme nebyli vůbec informováni, že by zde mela vést (i když jsem na obci v březnu oznámila změnu majitele) Dodatečně - dnes jsem zjistila, že minulý majitel tento souhlas v lednu obecnímu úřadu udělil. Jsme nespokojení protože pozemek je pro nás tímto znehodnocen. Můžu požadovat zpět peníze za pozemek, nebo náhradu, děkuji

Dobrý den,

V případě, že by se jednalo o okolnost, která by úplně vylučovala nebo enormě stěžovala užívání pozemku, můžete samozřejmě od smlouvy odstoupit. Nejlepším postupem by však bylo kontaktován prodávajícího a žádost o poměrné snížení kupní ceny.