Reklamace/e-shopy: Reklamování sekačky po roce užívání

Reklamace zboží

U firmy Baumax jsem zakoupil sekačku na trávu. Po roce přestala fungovat. Nákup jsem realizoval u "starého" Baumaxu v Hradci Králové. Na stvrzence o nákupu je uvedeno: "Výprodej od 10.9.2015 ukončena služba vrácení zboží do 30 dnů" Lze uplatnit reklamaci po 1. roce používání sekačky?

Dobrý den,

záruka na zboží je stále 24 měsíců a záruku lze uplatnit u kteréhokoliv prodejce v rámci řetězce, popř. u jeho právního nástupce.