Pracovněprávní nároky: Rozdíl v ohodnocení pracovního úrazu

Pracovní úraz

Dobry den. V r.2016 jsem měl prac.uraz od13.11.2016 doba leceni do 22.2.2017 osrtrujicim lekarem ohodnocen na 70 bodu to je po prrpoctu cca 17000.- Kč po zaslani všech materialu od lekare pro pojistovnu jsem dostal ohodnoceni pouze 2500.- Kč. Je mozny takovy rozdil v ohodnoceni stejneho urazu?

Vážený pane

v případě výpočtu postupují pojišťovny dle svých interních směrnic. Pokud s výší plnění nejste spokojen, je třeba podat nesouhlas na příslušnou pojišťovnu a žádost o přezkum Vašeho případu. Pokud ani poté pojišťovna nebude plnit v určené výši, nebojte se obrátit na naši společnost, která Váš nárok zdarma posoudí.