Pracovněprávní nároky: Rozvržení pracovní doby

Pracovní doba

dobra den,v praci nam narizuji udelat 10 dni v kuse a pak 4 dny volna.od pondělí do stredy a pak doma od ctvrtka az nedele.myslim si ze porusuji zakonik práce.dekuji za odpověď.

Dobrý den,

ke konkrétnějšímu posouzení bohužel nemáme dostatek informací, neboť zákoník práce umožňuje ve výjimečných situacích takovéto chování zaměstnavatele.

Ašak dle obecného posouzení případu, je zde skutečně možnost, že k porušování práva dochází. Pro konkrétnější posouzení bychom doporučili zadat Váš případ naší společnosti k posouzení zdarma.

S pozdravem, Vaše nároky