Pojišťovny: Školní úraz a nedostatečné plnění pojišťovnou

Plnění pojišťovnou Odškodnění za úraz ve škole

Dobrý den, prosím o radu při bodovém ohodnocení školního úrazu. Syn měl na lyžařském kurzu pořádaném školou úraz - zlomeninu nosních kostí a povrchní poranění rtů a nosu. Tento úraz byl lékařem ohodnocen na 50 b. Pojišťovna však vyplatila pouze částku 7.900,- Kč. Je tato částka v pořádku???? Předem děkuji za odpověď. Schiedková

Dobrý den,

aktuální hodnota jednoho bodu je přibližně 250 kč, proto dle Vámi uvedených informací jde o nízkou částku.

Pokud byste se setkaa s potížemi při vymáhání finančního nároku, neváhejte nám zadat případ k bezplatnému posouzení i se všemi potřebnými podklady zde - www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem,