Zdraví: Školní úraz a uplatnění nároku

Úraz ve škole

Dobrý den, prosím vás, chtěla jsem se zeptat. Syn měl školní úraz v lednu tohoto roku. Od té doby je v péči lékařů jakožto docházka na rehabilitace a na opakované kontroly na chirurgii, neboť není stále v pořádku. Od školy jsme dostali zápis o školním úrazu před 14 dny. Jak a kde můžeme uplatnit bolestné ze školního zařízení? A je na to nějaká stanovená lhůta?? Děkuji za odpověď Kutinová

Dobrý den,

O odškodnění je nutné písemně požádat školu. Na uplatnění nároku je stanovena tříletá promlčecí lhůta.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví