Pracovněprávní nároky: Skončení pracovního poměru

Spor se zaměstnavatelem

Dobry den,jsem ve firme zamestanana od 1.11.2013,pracovni smlouvu mam uz prodlouzenou 3krat na dobu urcitou,na rok vzdy,ta mi ted skoncila k 31.5.2016 a jsem na nemocenske od 11.5.2016 a nemam prodlozenou parcovni smlouvu a zamestnavatel se vubec o tom nezminuje a na me dotazy mlci,po neprijemnych narazkach na moji nemocenskou nemam chut se tam ani vratit,prosim o radu,jak postupovat dal a pripadne jak s vypovedi,dekuji H.

Dobrý den,

v případě, že Vám nebyla prodloužena pracovní smlouva, tak pracovní poměr skončil ke dni 31. 5. 2016. Žádnou výpověď tedy řešit nemusíte. Váš pracovní poměr již skončil.