Reklamace/e-shopy: Skrytá vada automobilu z bazaru

Reklamace automobilu

Dobrý den, v únoru 2017 jsem zakoupila v autobazaru automobil. Tento týden jsem si všimla velký úbytek oleje a v servise mi řekli, že je prasklá hlava. Dá se toto považovat za skrytou vadu a požadovat po autobazaru náhradu či opravu? Děkuji

Dobrý den,

tato vada se za skrytou zřejmě požadovat dá, pokud ji nebylo možné odhalit při běžné prohlídce před koupí vozu. 6 měsíců od koupě také běží doba, ve které když se závada projeví, má se za to, že vada již na automobilu byla v době jeho koupě.

S pozdravem, Vašenároky.cz