Reklamace/e-shopy: Skrytá vada na automobilu

Reklamace automobilu

Dobrý den, v prosinci 2016 jsem koupil tiguana r.v.2009 v amondu,měl najeto 198000 km, ve smlouvě žádná vada nebyla.V březnu,pri prvních vedrech jsem zapnul klimatizaci a nechladila.V amondu mi řekli abych doplnil médium a po případě,že to pujde za nima. to jsem udělal a nešla,Musí být vyměněn kompresor. teď už říkají,že to skrytá vada není,ale že budou tak hodní a z ceny16000 zaplatím já 6000 a ony zbytek, Dá se můj problém považovat za skrytou vadu?

Dobrý den,

ve Vašem případě by se skutečně mělo jednat o skrytou vadu, a měl byste mít nárok na její bezplatné odstranění či na slevu z kupní ceny ve výši nákladů na její odstranění.