Reklamace/e-shopy: Skrytá vada nářadí

Reklamace

Dobrý den, zakoupil jsem si rázový utahovák a po dvou dnech práce ho chci reklamovat.I přesto,že byl používám dle dimenze ,kterou uvádí obchodník se rozbil.Je to opravdu pár dní a nebyl zrovna levný.Mám možnost odstoupit od smlouvy když už je rozbitý a nebo jak správně reklamovat?Koupil jsem ho na IČO. Děkuji s pozdravem Vojtěch Adlof

Dobrý den,
pokud bylo zboží užíváno v souladu s instrukcemi a přesto se při běžném použití rozbilo, jedná se o skrytou vadu a máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy.