Reklamace/e-shopy: Skrytá vada ojetého vozu

Reklamace automobilu

Dobrý den. Chci se zeptat. Koupil jsem ojeté vozidlo v bazaru esa. Je to zhruba 14dni.Dneska jsem chtěl jed stim to vozem do práce. A po cestě se mi jak se říká splasili stěrače a záclo se mi otvírat okno u řidiče a přestalo fungovat dálkové ovládání. Dá se to řešit jako skrytá vada. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jestliže jste uvedené vady nemohl při uzavření kupní smlouvy poznat a nebo vás prodávající ujistil, že tyto vady automobil nemá, pak se jedná o vady skryté a můžete tak žádat právo z vadného plnění. Musíte však vady oznámit bez zbytečného odkladu poté, co jste ji mohl zjistit, nejpozději však do 1 měsíce od zjištění vady.