Reklamace/e-shopy: Skryté vady motorky

Odstoupení od smlouvy

Dobrý den,kupoval jsem starší motocykl osoba od které jsem moto kupoval mi tvrdil že moto je Ok jenže po dojetí domu začla zlobit ale komletně celá moto (teče vidlice,rozeta,brzdy a nakonec se zadřel i motor)moto mu samozdřejmě chci vrátit pac jsem nenajel ani 60km mám nárok na vrácení pěněz motorku jsem ztoho důvodu ani nepřepisoval po domluvě z majitelem který říkal že mi pěníze vrátí jen si je musí vydělat ale to majitel neveděl že se zadřel motor..děkuji

Dobrý den,

z toho co uvádíte vyplývá, že motorka měla při koupi vady, zakládající podstatné porušení smlouvy. Při takovém porušení smlouvy máte nárok od smlouvy odstoupit a žádat vrácení peněz. Doporučujeme, odstoupení od smlouvy zaslat písemně s dodejkou.

Vzhledem k tomu, že ve Vašem případě ještě nedošlo k účinkům převodu vlastnického práva, odpadnou Vám v této věci administrativní překážky spojené s opětovným převodem motorky zpět na majitele.