Reklamace/e-shopy: Skryté vady na vozidle

Reklamace automobilu

Kopil se vozidlo a pri servisu byli zjidteny zavazne skryte vady majitel vozidla nema zajem komunikovat auto ma mnecele 2 mesice a jen stale stoji v serisu poslední dulezita vada je ze misto brzdove kapaliny majitel nalil do vozidla hydrulickou kapalinu co vedlo k selhani brzoveho systemu za provozu.Prosim pomozte nenim co mam delat.

Dobrý den,

v tomto případě by bylo třeba zjistit, zda vady na autě byly prodejci známy již při prodeji, nebo se jedná o opotřebení materiálu. na stav vozu by bylo třeba udělat znalecký posudek, který by jasně určil závažnost a důvod vzniku vad.

V případě, že byste měl zájem o řešení případu, nebojte se obrátit na naši společnost, kdy spolupracující právníci Vaši věc zdarma posoudí.