Reklamace/e-shopy: Skryté vady u ojetého automobilu

Reklamace automobilu

Minulý měsíc jsem zakoupila ojeté auto,do 14 dnů začal blbnout číp u plynu a pří jízdě se povolil nárazník.Když jsem došla k opraváři,řekl,že je auto i ze spodu plné koroze,že je na zebrání techničáku .Nevím co mám dělat.Připřepisu a kontrole bylopodle kntrol auto v ořádku.Svoje staré auto jsem dala prič,v domění,že je auto ve stavu ,aby mohlo na silnici.Děkuji.

Dobrý den,

ve Vašem případě bude s největší pravděpodobností dán nárok na odstoupení od smlouvy z důvodů skrytých vad. Kontaktujte prodejce a požadujte odstoupení od smlouvy a vrácení kupní ceny. Pokud by prodejce odpovědnost odmítal, můžete případ zadat na webových stránkách Vasenaroky.cz, kde Vám případně rádi pomůžeme.