Reklamace/e-shopy: Skrytý vada mercedesu

Reklamace automobilu

Dobri den rupil se auto mercedes autopred mesicem a pul auto z persego dnja nacalo brat vodu Je to skryta zavada? v servisu mercedes zykli ze oprava muze stat od 20 tisic az do 100 nisic ze je to prfvde podobne ze prfsknuta glava .Jak mam hjstuovat dal?

Vážený pane,

ve Vašem případě se pravděpodobně jedná o skrytou vadu. Je tedy třeba se obrátit na prodejce a vytknout mu vady jeho plnění a zároveň uplatnit své právo z vadného plnění – tedy slevu z kupní ceny, opravu věci, případně odstoupit od smlouvy a žádat vrácení peněz.

S pozdravem Vaše nároky.cz