Reklamace/e-shopy: Sleva z ceny motocyklu

Reklamace vozidla z autobazaru

Dobrý den, zakoupil jsem motocykl značky BMW koncem února 2016, motocykl měl údajně najeto 48 000km, po bližším prozkoumání jsem zjistil, že má motocykl najeto 132 000km. Ten to nájezd mně potvrdily v BMW kde mají kompletní historii motocyklu až do 15.12.2015. Žádám po prodejci vrácení motocyklu a plnou částku. Prodejce se vymlouvá, že nemá peníze a čas. Tak jsem chtěl náhradu 30 000kč tu odmítl. Měl bych šanci tento spor vyhrát a aby mně vrátil plnou cenu motocyklu?? Děkuji H. L.

Dobrý den, zda máte šanci spor vyhrát, bohužel bez prostudování konkrétních materiálů nejsme schopni s jistotou říci. Pokud by se skutečně prokázalo, že Vám byl prodám motockyl, který měl najeto podstatě více kilometrů než uváděl prodejce, měl byste mít minimálně nárok na slevu z ceny. Pokud budete mít zájem, abychom se na případ podívali, zadejte prosím případ i s přiložením příslušných dokumentů zde: https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad Podouzení případu je zdarma. Děkujeme. V případě dotazů se naváhejte obrátit na naše konzultanty.